Jak uczymy

Kursy programowania w SuperClass odbywają się w formie zdalnej przez internet. Rozpoczynają się w każdą pierwszą środę miesiąca.

Przystępując do kursu Twoje dziecko otrzymuje dostęp do platformy, na której znajdują się materiały dydaktyczne prezentowane w postaci treści pisanych, nagrań wideo oraz praktycznych ćwiczeń, które pomogą utrwalić zdobytą wiedzę. Cały kurs podzielony jest na kilkanaście tygodniowych modułów.

Dzięki zdalnej formie nauczania program może być realizowany w dowolnym czasie i miejscu, a Twoje dziecko uczy się systematyczności.

Raz w tygodniu odbywają się grupowe zajęcia z Mentorem, podczas których zostanie omówione konkretne zagadnienie z danego modułu wraz z pokazaniem przykładu kodu. Nagranie z takich zajęć zostanie zarejestrowane i pojawi się na platformie, aby można było wrócić do omówionych podczas zajęć treści, co nie tylko ułatwi powtórkę, ale też spowoduje, że w razie nieobecności Twoje dziecko niczego nie straci.

Dodatkowo uczestnicy kursu mają też dostęp do czatu. Mogą komunikować się z pozostałymi dziećmi biorącymi udział w kursie, a także od poniedziałku do piątku w godzinach 18-20 z Mentorem, który odpowie na pytania na forum i pomoże rozwiązać problemy.

Nasze kursy

laptop

Tworzenie
stron WWW

Zdalny kurs tworzenia stron WWW
dla młodzieży w wieku 10-16 lat

pad

Programowanie gier w Pythonie

Zdalny kurs programowania gier w Pythonie
dla młodzieży w wieku 10-16 lat

Masz pytania? Napisz do nas